Półkolonie LATO 2021

Zapraszamy na półkolonie letnie organizowane przez Technosowę.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje  w kreatywny sposób pod okiem wykwalifikowanej kadry to przyjdź do nas.

W programie:

  • zabawy sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu;
  • warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, kulinarne;
  • warsztaty malarstwa – tworzenie farb z naturalnych składników
  • zajęcia z fotografii;
  • doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze;
  • zajęcia rozwijające zmysły, ćwiczenia z koncentracji;
  • odkrywanie leśnych skarbów, zabawy w podchody, tory przeszkód, kurtyny wodne, ścieżki sensoryczne, budowanie szałasów, ognisko z kiełbaskami i wiele innych…..

TURNUS I 28.06-2.07.2021 

TURNUS II 5-9.07.2021 

TURNUS III 12-16.07.2021

TURNUS IV 19-23.07.2021

TURNUS V 9-13.08.2021

TURNUS VI 16-20.08.2021

TURNUS VII 23-27.08.2021 

 

  • Godziny posiłków:

  • Śniadanie –  9:00 – 9:30

  • Obiad – 12:00 – 12.30

  • Podwieczorek – 15:00 – 15:30  

CENA: 550 zł /turnus

ZAPEWNIAMY:
opieka 8:00-16:00 pod okiem wykwalifikowanej kadry
wyżywienie, ubezpieczenie , świetna zabawę 🙂
 

W celu zapewnienia naszym uczestnikom bezpieczeństwa z powodu obecnej sytuacji związanej z WIRUSEM:

  • zabawy i zajęcia tematyczne przeprowadzamy w regularnie dezynfekowanych salach w małych grupach z zachowaniem bezpiecznych dystansów między uczestnikami.
  • mamy do dyspozycji duży teren z mobilnymi domkami zlokalizowany przy ul. Paderewskiego (NOWE MIASTO)
  • poruszamy się pieszo, aby uniknąć publicznych środków transportu.
 

ZAPISY:

PROJEKT TECHNOSOWA

tel. 577 650 780

e-mail: biuro@technosowa.pl

www.technosowa.pl